Vamzdžių valiklis ORO-fix 600 g

Populiari

Prekės kodas: ORO1022

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€290 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Vamzdžių valiklis ORO - fix greitai ir efektyviai išvalo užsikimšusius vamzdžius ir pašalina blogą kvapą. Tirpdo kanalizacijos vamzdžiuose susikaupusius riebalus, muilo apnašas, suardo plaukus ir kitus teršalus.

Naudojimas: Nusausinkite vandens išbėgimo angos kraštus. Įberkite vieną šaukštelį miltelių į angą ir užpilkite 1 - 2 puodeliais šalto vandens. Po 30 minučių atsukite vandentiekio čiaupą ir paleiskite vandenį, kad nuplautų nešvarumus ir valiklio likučius nuo angos kraštų. Kad neužsikištų vamzdžiai ir neatsirastų blogas kvapas, vamzdžių valiklį "ORO-fix" profilaktiškai rekomenduojama naudoti 1 kartą per mėnesį.

Dėmesio ! Neperdozuoti ! Nuo priemonės vamzdžiai gali įkaisti - neliesti ! Saugoti akrilu ar kita danga padengtus paviršius - gali pažeisti ! Jei pateko ant tokio paviršiaus , nedelsiant nušluokite ar nuvalykite išsipylusį produktą ir nuplaukite vandeniu. Nepilkite produkto į atliekų ar šiukšlių konteinerį.

Įspėjimas : Saugoti, kad nepatektų vandens į valiklio butelio vidų. Reaguodamas su vandeniu valiklis putoja, veržiasi per kraštus ir rūgštis gali nudeginti odą ar sukelti kitų pažeidimų. Naudoti tik pagal paskirtį. Griežtai draudžiama naudoti kartu su kitomis cheminėmis valymo priemonėmis.

Pavojinga. Ėsdina metalą. Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Laikyti užrakintą vaikams neprieinamoje vietoje. Stengtis neįkvėpti dulkių/dujų/rūko/garų/aerozolio. Saugotis, kad nepatektų į akis,ant odos ar drabužių. Laikyti sausoje vietoje. Laikyti uždarytoje talpykloje.

Sudėtis: natrio hidroksidas, aliuminis, papildomos medžiagos

Parašyti atsiliepimą
Rašyti
Skambinti