Audinių dėmių valiklis ASTONISH OXY ACTIVE NON BIO, 825 g

Populiari

Prekės kodas: OANB5800

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€475 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Audinių dėmių valiklis ASTONISH OXY ACTIVE NON BIO, 825 g

Tinka naudoti skalbimui skalbimo mašina ir rankomis, mirkymui ir dėmių valymui.

Naudojimas. Skalbiant skalbimo mašina įberkite 4 samtelius miltelių į mašinos paskirstymo stalčiuką arba būgną. Skalbkite su įprasta skalbimo priemone 40 °C ar aukštesnės temperatūros vandenyje. Šios pakuotės kiekio pakaks 38 standartiniams pakrovimams (2,5 kg skalbinių vidutinio kietumo vandenyje). Mirkant skalbinius į 1 litrą 40–60 °C temperatūros vandens įberkite lentelėje nurodytą miltelių kiekį. Įsitikinkite, kad milteliai visiškai ištirpo ir mirkykite 30–60 minučių. Išskalbkite įprastu būdu. Esant sunkiai pašalinamoms dėmėms arba nemaloniam kvapui, mirkykite skalbinius per naktį. Valant dėmes į 1 litrą 40 °C temperatūros vandens įberkite lentelėje nurodytą miltelių kiekį. Įsitikinkite, kad milteliai visiškai ištirpo ir paruoštą mišinį užpilkite ant dėmės. Palikite 15–30 minučių ir išskalbkite įprastu būdu. Esant sunkiai pašalinamoms dėmėms ilgiau palaikykite ant dėmės. 1 samtelis = 5 ml arba 5,4 g.

Dozavimas (1 l vandens) Įprastas valymas Dėmių šalinimas Sunkiai pašalinamos dėmės
Minkštas vanduo 1 samtelis 2 samtelis 4 samtelis
Vidutinio kietumo vanduo 2 samtelis 4 samtelis 6 samtelis
Kietas vanduo 3 samtelis 6 samtelis 8 samtelis

Dėmesio! Visada vadovaukitės audinių priežiūros instrukcijomis. Prieš kontaktą su audiniais, milteliai turi būti visiškai ištirpę. Sudėtyje yra deguonies pagrindo balinimo priemonių. Prieš naudojimą valiklį išbandykite mažai pastebimoje audinio vietoje ir įsitikinkite, kad spalva neblunka. Nenaudokite šilkui, odai, vilnai, metalinėms tvirtinimo detalėms ir karščiui atspariems audiniams. Laikykite uždaroje talpykloje. Nemaišykite su chloro pagrindo balinimo priemonėmis.

Sudėtis: > 30 % deguonies pagrindo balinimo priemonių (Sodium Carbonate Peroxyhydrate).

PAVOJINGA. Sukelia smarkų akių dirginimą. LAIKYTI VAIKAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Naudoti akių apsaugos priemones. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Laikyti vėsioje sausoje vietoje – vengti aukštesnės nei 40 °C temperatūros.

Parašyti atsiliepimą
Rašyti
Skambinti