WC valiklis AMBI PUR WC ACTIVE CLEAN. Citrusų ir vandens lelijų kvapo, 750 ml

Naujiena

Prekės kodas: APCW1526

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€319 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

WC valiklis AMBI PUR WC ACTIVE CLEAN. Higiena ir gaiva.Citrusų ir vandens lelijų kvapo. Mažo pH formulė kartu su paviršinio aktyvumo medžiagomis padeda užtikrinti unitazų švarą. Kvapų technologija sukurta specialiai nemaloniems tualeto kvapams šalinti. Apsauginio skydo technologija. Polimerais papildyta priemonė apsaugo paviršius nuo vandens, todėl nelieka dėmių ir dryžių. Be to, padidina blizgesį ir palengvina valymą, nes nešvarumai neprilimpa. Įkvepiantys aromatai su rinktinėmis augalinėmis medžiagomis suteiks jūsų tualetui išskirtinę gaivą.

Naudojimo instrukcija. Palaikykite priemonę 5 minutes ir nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Kad rezultatas būtų geresnis, prieš nuplaudami patrinkite. Nevalykite poliruotų, lakuotų paviršių, marmuro, natūralių akmenų, dažytos medienos, linoleumo, anoduoto aliuminio arba tokių metalų kaip auksas, sidabras ar varis. Nenaudokite ir nemaišykite su baliklių turinčiais produktais. Skirta naudoti tualetuose ir tinka vonios paviršiams.

"PAVOJINGA: 1: H318 – Smarkiai pažeidžia akis. 2: H319 – Sukelia smarkų akių dirginimą. 2: H315 – Dirgina odą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėti produkto talpyklą ar jo etiketę. Nepraryti. PRARIJUS: pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją. PATEKUS Į AKIS: Kruopščiai plauti akis drungnu vandeniu mažiausiai 15 minučių. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją."

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Rašyti
Skambinti