Baldų polirolis Brait Multiclean Antistatic 350ml

Prekės kodas: BPAB5308

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Barkodas 5908241725308

€215 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: DRAMERS S. A.

Baldų polirolis Brait Multiclean Antistatic 350ml

Brait Multiclean Antistatic - švelnios putos aerozolyje nuo dulkių, valo visų tipų paviršius iš metalo, stiklo, medžio, plastiko. Pašalina dulkes, dryžius, pirštų antspaudus, paviršius tampa švarus ir maloniai kvepiantis. Dulkių pašalinimas padeda sumažinti alergijas atsirandančias nuo dulkių pertekliaus.

NAUDOJIMO BŪDAS: prieš naudojimą supurtyti. Laikykite indą tiesiai ir purškite ant paviršių apie 20 cm atstumu. Išvalyti sausa šluoste. Nenaudoti neapsaugotiems mediniams paviršiams. Prieš naudojant antikvariniams baldams, prašome pasikonsultuoti su specialistu. Nerekomenduojama grindims valyti, galite paslysti!

PAVOJINGA! YPAČ DEGUS AEROZOLIS! Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių / žiežirbų / atviros liepsnos / karštų paviršių. Nerūkyti. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Saugotis, kad nepatektų į akis! PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje!

Laikymo temperatūra nuo 5°C iki 30°C.

Parašyti atsiliepimą
Rašyti
Skambinti