Baldų polirolis Brait Classic Beeswax 350ml

Prekės kodas: BBPV8646

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Barkodas 5908241708646

€215 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: DRAMERS S. A.

Baldų polirolis Brait Classic Beeswax 350 ml

Švarūs baldai, blizgesys ir puikus medaus aromatas yra išskirtiniai Brait Antistatic bruožai! Valo, prižiūri ir saugo Jūsų baldų paviršius nuo dulkių. Modernios formulės Protect System+ dėka Brait pašalina nuo baldų visų rūšių dulkes, sukuria antistatinę dangą, apsaugo juos nuo įbrėžimų ir dėmių. Suteikia gražų blizgesį ir malonų paviršių. Idealiai tinka valyti visus medinius paviršius.

NAUDOJIMO BŪDAS: prieš naudojimą supurtyti. Laikykite indą tiesiai ir purškite ant paviršių apie 20 cm atstumu. Nenaudokite nežinomiems mediniams paviršiams. Nenaudokite LCD ir plazminiams ekranams. Prieš naudojant antikvariniams baldams, prašome pasikonsultuoti su specialistu. Nerekomenduojama grindims valyti, galite paslysti!

PAVOJINGA! YPAČ DEGUS AEROZOLIS! Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių / žiežirbų / atviros liepsnos / karštų paviršių. Nerūkyti. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. Saugoti nuo saulės šviesos. Saugotis, kad nepatektų į akis! PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje!

Laikymo temperatūra nuo 5°C iki 30°C.

Parašyti atsiliepimą
Rašyti
Skambinti