ORO frisch-aktiv skalbimo mašinų valymo ir priežiūros priemonė 250ml

Prekės kodas: ORWP0250

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€211 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

ORO frisch-aktiv skalbimo mašinų valiklis patikimai pašalina kvapus, kalkes ir nuosėdas iš būgno, išvalo vamzdžius ir žarnas, šildymo elementus ir kitas dalis, kurios yra būtinos jūsų mašinos nepriekaištingam veikimui. Taip užtikrinant, kad jūsų skalbimo mašina būtų tinkamai prižiūrima ir švari.
NAUDOJIMAS: įpilkite ploviklio 50 ml (žr. žymą ant buteliuko) į 4L šilto vandens. Išimkite skalbimo priemonių stalčių ir pamirkykite šiame tirpale maždaug 30 minučių. Tada praskalaukite stalčių švariu vandeniu ir grąžinkite atgal jį į vietą. Patarimas: taip pat išvalyti skalbimo mašinos, durelių gumines tarpines. Norėdami tai padaryti, užpilkite šiek tiek valiklio ant audinio ir nuvalykite gumines tarpines, tada nuplaukite švariu vandeniu.
Reguliariai valykite pūkų filtrą! Visą likusį buteliuko turinį supilkite į skalbimo priemonių stalčių. Įjunkite pagrindinį skalbimo ciklą (be išankstinio plovimo), esant tuščiai skalbimo mašinai, be plovimo priemonių ir skalbinių, mažiausiai 60°C.

Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius jei lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. PRARIJUS: Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS
IR INFORMACIJOS CENTRĄ arba kreiptis į gydytoją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jos etiketę.

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Rašyti
Skambinti